براون ساخت کشور آلمان

خب در این قسمت می خواهیم به سوال اصلیمون یعنی مارک براون ساخت کدام کشور است بپردازیم :
برند براون در سال 1921 در شهر فرانکفورت در کشور آلمان تاسیس شده است این برند در سال 1967 توسط شرکت ژیلت خریداری شد ، به همین دلیل امروزه برند براون را باید یکی از زیر مجموعه های شرکت معروف پروتکر اند گمبل حساب کرد .

نمایندگی برند براون در ایران

پس آشنا شدن هموطنان عزیزمان با براون ساخت کجاست خیلی از از افراد از ما درخواست کردند تا در رابطه با نمایندگی برند براون در ایران اطلاعاتی را در خدمت این عزیزان قرار دهیم . در کشور ایران شرکتی به نام شرکت تهران بوران نمایندگی انحصاری محصولات براون را برعهده گرفته است و تحت نظر خود برند براون می تواند انواع محصولات خود را به نقاط مختلف ایران توزیع گرداند .

انواع محصولات برند براون BRAUN

قطعا بعد از دریافت پاسخ براون ساخت کجاست و آشنایی با این برند محبوب در رابطه با محصولات تولیدی آن کنجکاو می شویم .همانطور که پیش تر گفتیم برند براون انواع محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه را تولید می کند ، از جمله از انواع این محصولات براون می توان به آبمیوه گیری ها ، همزن های دستی ، کتری های برقی ، تستر نان ،مخلوط کن ها ،اتو بخار ، غذاساز ها و …. اشاره کرد . همه ی محصولات براون با تکیه بر نیاز مشتریان خود تاسیس شده است و از تنوع بالایی هم برخوردار هستند.