برند ProfiCook برای اولین بار در ۲۰۱۱ در برلین آلمان ارائه شد . پس همانطور که پیداست اگر قصد خرید لوازم خانگی پروفی کوک Profi Cook را دارید احتمالا از آن دسته افرادی نیستید که تنها برند برای شما باشد بلکه به دنبال یک خرید منطقی و معقول لااقل درزمینه لوازم خانه و آشپزخانه هستید. بگذارید به شما تبریک بگوییم.

اما از طرفی شاید به دلیل جدید بودن برند Profi Cook یا همان پروفی کوک قدری شناخت محصولات این کمپانی قدرتمند و جدید برای شما سخت باشد. در زمینه خرید لوازم خانه و آشپزخانه برندهای غول پیکری چون فیلیپس، بوش، کنوود و … نیازی به معرفی ندارند. شما به راحتی می توانید از آشنایان خود راجع به عملکرد دستگاهایشان بپرسید. اما شاید کمتر کسی با برند پروفی کوک حداقل در ایران آشنایی داشته باشد.

برند پروفی کوک در اصل یک برند تجاری برای برخی محصولات کمپانی مادر کلترونیک Clatronic می باشد. اما این برند تمرکز خود را روی برخی محصولات گذاشته تا با کیفیت بهتری محصولات خود را به بازار عرضه کند. خط تولید محصولات این کمپانی آلمانی در کشور چین واقع است. اما این خط تولید به طور کامل تحت نظر و تحت لیسانس کمپانی اصلی می باشد. این برند امروزه تقریبا در تمام کشورهای دنیا وجود دارد و در کشور ما نیز دارای محصولات متنوع و با کیفیت است.

شرکت پروفی کوک ProfiCOOK یکی از شرکتهای آلمانی است که جزو گروه صنعتی آلمانی متشکل از سه شرکت به نامهای CLATRONIC – PROFI COOK – BOMANN است و محصولات این گروه صنعتی تماما در کشور آلمان طراحی شده و محصولات آنها در سراسر اروپا و آسیا به فروش می رسد. محصولات گروه صنعتی پروفی کوک – بومان و کلاترونیک آلمان دارای استانداردهای روز دنیا بوده و همواره با فن آوریها و تکنولوژیهای پیشرفته طراحی و ساخته می شوند.

‌‏این شرکت آلمانی مجموعهای از تزئینات خانه , لوازم پذیرایی , لوازم پخت و پز و ابزار متنوع که راحتی را در کنار سلامت برای شما به ارمغان آورده است . این شرکت یک توزیع کننده موفق از محصولات مصرفی الکترونیکی و همچنین لوازم کوچک و بزرگ برقی در آلمان و خارج از کشور است.

شما در فروشگاه ایراناسنتر می توانید بسیاری از جدید ترین محصولات پروفی کوک را خریداری کنید.