پلوپز و زودپز

خرید پلوپز و زودپز

خواص پلوپز و زودپز

زودپز، پلوپز، آرام پز، بخارپز، هواپز، نان پز و تخم مرغ پز

زودپزهای چندکاره برقی جزو ابزارهای یک آشپزخانه کامل می باشد. به عبارتی آشپزخانه ای که مجهز به زود پز و یا یکی دیگر از اعضای خانواده آن مانند پلوپز، آرام پز، بخارپز، هواپز، تخم مرغ پز و نان پز نباشد ناقص به نظر می رسد. زود پز همان طور که از نامش مشخص است سرعت فوق العاده ای در پخت انواع غذا دارد، به همین دلیل محبویت انواع پلوپز برقی و پلوپز دیجیتال محسوب می شود. ضمن اینکه طبخ غذا با انواع زود پز، پلوپز، بخارپز و ... در کمترین دردسر و زحمت صورت می گیرد.

زودپز : زودپز برقی سرعت در پخت و پز را دو چندان می کند. زود پز برقی با استفاده از برق و بخار آب کار می کند.
پلو پز : پلوپزها مناسب زمانی است که شما تمایل دارید در کمترین زمان برنجی با ظاهری مجلسی و میهمان پسند آماده کنید. ضمن اینکه پلوپز مانع از بین رفتن سبوس برنج می شود. سایز کوچک پلوپز اغلب برای سفر انتخاب می شود و به نام پلوپز مسافرتی شهرت دارد.
هواپز : یکی از جدیدترین دستگاه های داخل آشپزخانه ها هواپز برقی است. هواپز بواسطه پخت و پز بدون روغن و آب در گروه وسیله های سالم پز قرار می گیرد. امواج نور و هوای داغ منبع باعث پخت غذار در هواپز است.
بخارپز : بخارپز چندکاره یکی از کاربردی ترین ابزارهای پخت و پز است. محبوبیت بخارپز به جهت طبخ غذای سالم و حفظ منابع و ویتامین داخل مواد غذایی است. در واقع بخار باعث پخت غذای درون این دستگاه می باشد.
آرام پز : آرام پزها جزو وسیله های کم مصرف به لحاظ انرژی هستند. آرام پزها مناسب ترین گزینه برای طبخ مواد غذایی است که نیاز به زمان زیادی دارد. در بین آرام پزها آرام پز دیجیتال محبوبیت بیشتری در بین خانم های شاغل دارد.
تخم مرغ پز : نکته ای که در ارتباط با تخم مرغ پزها جالب است این است که امکان استفاده از آن ها علاوه بر آب پز کردن تخم مرغ، بخارپز کردن و سرخ کردن تخم مرغ نیز می باشد.
نان پز : اغلب خانم ها مخصوصا خانم های خانه دار علاقه مند به پخت نان در منزل و توسط خودشان هستند. نان پزها فقط نیاز به مواد اولیه نان دارند. بعد از آماده کردن مواد و ریختن آن داخل نان پز برقی، باقی کار پخت نان را به نان پز واگذار کنید. شما می توانید از دستگاه نان پز در جهت پخت کیک نیز استفاده کنید.


بهترین برندهای زودپز و پلوپز

تولید دستگاه هایی مانند زود پز، پلوپز، هواپز و سایر دستگاه های پخت و پز نیاز به تخصص و تبحر دارد. شرکت هایی همچون پارس خزر (Pars Khazar)، فلر (Feller)، هاردستون (Hardstone)، تفال (Tefal)، دسینی (Dessini)، ساپر (Sapor)، بوش (Bosch)، پاناسونیک (Panasonic) و غیره جزو بهترین برندهایی هستند که سالها در زمینه تولید انواع زود پز، آرام پز، پلو پز و ... فعال بوده و رضایت مشتریان را جلب کرده اند.


خرید اینترنتی زودپز و پلوپز

طی سال های اخیر نمونه های تقلبی انواع زودپز، بخارپز و ... ایرانی و خارجی با قیمت بالا وارد بازار شده اند. این محصولات تقلبی و بی کیفیت طی مدت کوتاهی دچار مشکل شده و از کار می افتند، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اصل این کالاها را از فروشگاه اینترنتی ایراناسنتر خریداری کنید. خرید اینترنتی از این فروشگاه آنلاین بواسطه برخورداری از ضمانت محصول خیال شما را از بابت عمر و کارکرد محصولات پخت و پز نظیر پلوپز، هواپز و ... آسوده می کند.